XII ТАКМИЧЕЊЕ МЛАДИХ ХАРМОНИКАША
Лозница 6. и 7. март 2010. год.

ПРОПОЗИЦИЈЕ ПРИЈАВА САТНИЦА ЖИРИ РЕЗУЛТАТИ КОНТАКТ

  Subota, 06.03.2010.
9:00 Okupljanje žirija
9:30-10:00 BEBI kategorija
10:00-11:30 A kategorija
11:30-13:30 B kategorija
13:30-15:00 Pauza-rezultati
15:00-1630 C kategorija (1-10)
16:30-16:45 Pauza
16:45 C kategorija (10-17)
19:00 Koncert najuspešnijih učesnika
i podela priznanja i pehara
 
Nedelja: 07.03.2010.
10:00-12:30 D kategorija
12:30-14:00 Pauza-rezultati
14:00-15:30 E kategorija (1-8)
15:30-15:45 pauza
15:45 E kategorija (8-14)
18:30 Koncert najuspešnijih učesnika
i podela priznanja i pehara
 
 
  "BEBI" KATEGORIJA

09:30-10:00

1. ZELENOVIĆ MILOŠ, 2002.

MŠ "Kornelije Stanković" Ugljevik
Ruska narodna pesma: Stepa, svuda stepa
Černij: Etida Ce-dur
Klasa: Slaviša Perić

2. NIKOLIĆ ANĐELA, 2001.

MŠ "Mihailo Vukdragović" Šabac
Dargomižski: Melanholični valcer
Grote: Polka-intermeco
Klasa: Tanja Radovanović

3. TRIFIĆ VUK, 2001.

OMŠ Novi Kneževac
Mocart: Menuet
Voltmut: Svita-izbor stavova
Klasa: Nada Čukurov

4. ŠARČEVIĆ VESNA, 2001.

MŠ "Kornelije Stanković" Ugljevik
Ruska narodna pesma: Stepa, svuda stepa
Kabalovskij: Klovnovi
Klasa: Slaviša Perić

5. VASILJEVIĆ DRAGOSLAV, 2001.

MŠ "Mihailo Vukdragović" Šabac
Bah: Menuet ce-mol
Vlasov: Omiljeni crtani film
Klasa: Katja Milošević

6. DINČIĆ PETAR, 2002.

MŠ "Dr Miloje Milojević" Kragujevac
Muntjan: Osam komada
Vithauer: Gavota
Klasa: Slobodan Stanišić

 

"A" KATEGORIJA

10:00-11:30

1. MIOKOVIĆ ALEKSANDRA, 1999.

MŠ "Mihailo Vukdragović" Šabac
Đulijani: Tarantela
Nekrasov: Mala Sonatina
Klasa: Goran Mihailović

2. MIHAILOVIĆ RADENKO, 1999.

MŠ "Vuk Karadžić" Loznica
Salavjov: Ruska narodna pesma
Gračov: Dve polifone slike
Klasa: Obrad Kaitović

3. PANIĆ JOVAN, 1999.

MŠ "Mihailo Vukdragović" Šabac
Bah: Dvoglasna invencija Ce-dur
Šišin: Svita "U zoološkom vrtu" (Paun, Krokodil, Papagaj)
Klasa: Mikica Jevtić

4. RADIŠIĆ DUŠAN, 1999.

MŠ "Stevan Hristić" Bačka Palanka
Bah: Alegro
Vlasov: U gostima kod bajki
Klasa: Mila Gogić

5. TOŠIĆ NEMANJA, 1999.

MŠ "Kornelije Stanković" Ugljevik
Verdi: Arija iz opere Rigoleto
Ruska narodna pesma: Stepa, svuda stepa
Klasa: Slaviša Perić

6.TRIŠIĆ MILAN, 2000.

MŠ "Vuk Karadžić" Loznica
Bonakov: Mala svita-
I,III stav
Derbenko: Retro-ekspromt
Klasa: Obrad Kaitović

7. BIČKEI IVAN, 1999.

Osnovna muzička škola Novi Kneževac
Čimaroza: Sonata br.1
Valenta:Varijacije na staru pesmu
Klasa: Nada Čukurov

8. GAVRILOVIĆ ĐORĐE, 2000.

MŠ "Mihailo Vukdragović" Šabac
Čajkin: Valcer
Obrada-Bubencova : Ciganska pesma
Klasa: Tanja Radovanović

9. GLIGORIĆ IVANA, 1999.

MŠ "Mihailo Vukdragović" Šabac
Čajkin: Valcer
Nepoznat autor: Ciganska igra
Klasa: Tanja Radovanović

10. ĐURIĆ MILAN, 1999.

OMŠ "Petar Stojanović" Ub
Hendl: Menuet Ef-dur
Buhvostov: Sportska svita- I, II, V stav
Klasa: Dejan Matić

11. ŽIVKOVIĆ MILAN, 1999.

MŠ "Kosta Manojlović" Smederevo
Hendl: Arija
Kečer: Tri male igre
Klasa: Gorica Vujičin

12. JOKIČIĆ MARINA, 1999.

MŠ "Mihailo Vukdragović" Šabac
Šainski: Krokodili
Rihter: Konstalacije H-E-G-A
Klasa: Tanja Radovanović

13. KOŠANIN ALEKSA, 1999.

MŠ "Kosta Manojlović" Zemun
Ramo: Buva
Makonen: Planetarna svita-Izbor
Narodna igra sa Neptuna,
II stav
Heroji mlečkog puta, IV stav
Klasa: Daniela Vagner

"B" KATEGORIJA

11:30-13:30

1. MILOVANOVIĆ MILOŠ, 1998.

MŠ "Petar Krančević" Sr.Mitrovica
Buhvostov: Sportska svita-Izbor stavova
Glinka: Dečija polka
Klasa: Mirjana Milaković

2. MIRKOVIĆ ALEKSA, 1997.

MŠ "Živorad Grbić" Valjevo
Derbenko: Sećanje na Švajcarsku-Svita, izbor stavova
Derbenko: Ekspromt u kantri stilu
Klasa: Sreten Nedić

3. NESTOROVIĆ VESNA, 1997.

ŠOMO "Stevan Hristić" Bačka Palanka
Pesceti: Alegro
Pšibiljski: Svita (Ada|o i Rondo)
Klasa: Kajka Ristić-Horvat

4. RADIVOJKOV LARA, 1998.

MŠ "Stevan Hristić" Bačka Palanka
Čimaroza: Sonata br.4
Konjajev: Baletska svita-Izbor stavova (Uvod, Romansa, Finale)
Klasa: Jasmina Savić

5. RADULOVIĆ DANIJEL, 1998.

MŠ "Petar Krančević" Sr.Mitrovica
Čimaroza: Sonata
Kavaljov: Slike iz starog albuma (Izbor stavova)
Klasa: Snežana Radojičić

6. RAKIĆ NIKOLA, 1998.

MŠ "Mihailo Vukdragović" Šabac
Bah: Dvoglasna invencija Ce-dur
Picigoni: Svetlost i senke (valcer)
Klasa: Mikica Jevtić

7. TADIĆ MIRJANA, 1997.

OMŠ "Vuk Karadžić" Loznica
Đulijani: Tarantela
Konjajev: Baletska svita (Izbor stavova)
Klasa: Goran Dražević

8. TOPALOVIĆ BOJAN, 1998.

MŠ "Mihailo Vukdragović" Šabac
Bah: Mali preludijum Ef-dur
Derbenko: Mali virtuoz
Klasa: Tanja Radovanović

9. ĆUSKIĆ NENAD, 1997.

OMŠ Brčko
Bah: Dvoglasna invencija br.8, Ef-dur
Derbenko: Divertisiment (Izbor stavova)
Klasa:Sanja Savić

10. CVIJETINOVIĆ TOMISLAV, 1997.

MŠ "Kornelije Stanković" Ugljevik
Čimaroza: Sonata
Kečer: Tokatina
Klasa: Slaviša Perić

11. BASARA MARKO, 1998.

OMŠ "Teodor Toša Andrejević" Ruma
Hendl: Preludijum
Buhvostov: Sportska svita-
I, II i III stav
Klasa: Vesna Nemčev

12. IBRAHIMOVIĆ EDIN, 1997.

OMŠ Brčko
Buhvostov: Sportska svita- Izbor stavova
Derbenko: Tarantela
Klasa: Sanja Savić

13. IVKOVIĆ NEMANJA, 1997.

ŠOMO "Božidar Trudić" Svilajnac
Konjajev: Baletska svita- I, II i III stav
Bigotin: Leptir
Klasa: Irena Marković

14. JANČIĆ PAVLE, 1997.

MŠ "Isidor Bajić" Novi Sad
Čimaroza:Sonata A-dur
Rozinecki: Sonatina I-II-III
Klasa: Nada Vještica

15. KADIĆ SAHMIR, 1988.

OMŠ Brčko
Semjonov: Svita br.2- Izbor
Dorenski: Tarantela
Klasa: Bratislav Manasijević

"C" KATEGORIJA

od 15:00

1. PETROVIĆ MILICA, 1995.

MŠ "Kosta Manojlović" Smederevo
Bah: Preludijum ce-mol
Konjajev: Ruska svita
Klasa: Milan Eraković

2. REDŽIĆ ERMIN, 1995.

OMŠ Brčko
Derbenko: Sećanje na Švajcarsku-Izbor
Ribalkin: Muzički momenat
Klasa: Bratislav Manasijević

3. TOPALOVIĆ VLADAN, 1996.

MŠ "Mihailo Vukdragović" Šabac
Kokorin: Svita I, II, III, IV, V stav
Preč: 3-3-2
Klasa: Tanja Radovanović

4. TURKULOVIĆ SAŠA, 1995.

ŠOMO "Božidar Trudić" Svilajnac
Derbenko: Svita "Kontrasti"-I, II, V stav
Konjajev: Skerco
Klasa: Irena Marković

5. BLAGOJEVIĆ MILOŠ, 1996.

OMŠ "Vuk Karadžić" Loznica
Skarlati: Sonata Ce-dur
Derbenko: Svita u klasičnom stilu (Izbor)
Klasa: Zorica Dražević

6. VASILJEVIĆ STEFAN, 1996.

MŠ "Mihailo Vukdragović" Šabac
Derbenko: Vreme leti
Konjajev: Baletska svita-Izbor stavova
Klasa: Goran Mihailović

7. VIĆENTIJEVIĆ STEFAN, 1995.

MŠ "Živorad Grbić" Valjevo
Skarlati: Sonata de-mol
Makonen: Let iznad vremena
Klasa: Vladimir Obradović

8. GRUJIĆ ALEKSANDAR, 1995.

OMŠ "Vuk Karadžić" Loznica
Konjajev: Skerco
Derbenko: Mala svita
Klasa: Goran Dražević

9. DRINIĆ ALEKSANDAR, 1995.

MŠ "Savo Balaban" Prijedor
Repnikov: Kapričo
Bencon: U zoološkom vrtu (Izbor stavova)
Klasa: Ognjen Janjanin

10. ERAKOVIĆ MIHAILO, 1996.

MŠ "Kosta Manojlović" Smederevo
Skarlati: Sonata De-dur
Zolotarjov: Kamerna svita- I, III, IV stav
Klasa: Milan Eraković

11. KRNJAJIĆ STEFAN, 1995.

MŠ "Isidor Bajić" Novi Sad
Derbenko: Svita "Kontrasti"
Bah: DTK- Preludijum i fuga E-dur
Klasa: Goran Penić

12. LOLIĆ FILIP, 1996.

MŠ " Dr Vojislav Vučković" Beograd
Mar: Introdukcija
Diramoze: Ruska svita
Klasa: Biljana Radosavljević

13. MAKSIMOVIĆ ALEKSANDAR, 1995.

OMŠ "Vuk Karadžić" Loznica
Bah: Fugeta, Ge-dur
Konjajev: Baletska svita- I, II, IV stav
Klasa: Milan Jovanović

14. MILENKOVIĆ NADEŽDA, 1996.

MŠ "Kosta Manojlović" Zemun
Skarlati: Sonata Ge-dur, K63
Zubicki: Dečija svita br.2 (Svitanje I, Humoreska II, Zima, zima VI)
Klasa: Daniela Vagner

15. MILIĆEVIĆ PREDRAG, 1996.

MŠ "Kosta Manojlović" Smederevo
Skarlati: Sonata a-mol
Merkušin: Mala svita-Izbor
Klasa: Gvozden Eraković

16. MILUTINOVIĆ RADISLAV, 1995.

OMŠ Zvornik
Voitenko: Otkrovenje
Derbenko: Svita u klasičnom stilu
Klasa: Goran Dražević

17. NIKOLIĆ ALEKSANDAR, 1995.

MŠ "Živorad Grbić" Valjevo
Bah: Preludijum i fuga De-dur
Macanov: Pčelica
Klasa: Vladimir Obradović

Nedelja, 07.03.2010.

"D" KATEGORIJA

10:00-12:30

1. KONČAREVIĆ MARKO, 1993.

MŠ "Kosta Manojlović" Zemun
Bah: Preludijum i Fuga ef-mol, DTK I stav
Zolotarjov: Sonata br.3 IV stav-Finale
Klasa: Mirjana Mihailović

2. KOČIĆ JOVAN, 1993.

MŠ "Vlado Milošević" Banjaluka
Nagaev: Sonata (II i III stav)
Holminov: Skerco
Klasa: Damir Jovanić

3. LAKETIĆ BOGDAN, 1994.

MŠ "Isidor Bajić" Novi Sad
Skarlati: Sonata A-dur K212
Feld: Intermeco za harmoniku
Klasa: Nada Vještica

4. LACKOVIĆ TIJANA, 1994.

MŠ "Mihailo Vukdragović" Šabac
Pešeti: Sonata ce-mol
Moškovski: Tarantela
Klasa: Tanja Radovanović

5. MARKOVIĆ VASO, 1994.

MŠ "Stevan Stojanović Mokranjac" Bijeljina
Šimcik: Parafraza
Šenderjov: Ruski ples
Klasa: Nenad Stevanović

6. MILIĆEVIĆ MILOŠ, 1993.

MŠ "Kosta Manojlović" Smederevo
Skarlati: Sonata K69
Semjonov: Proročanski san
Klasa: Gvozden Eraković

7. MILOSAVLJEVIĆ PETAR, 1993.

MŠ "Dr Vojislav Vučković" Beograd
Skarlati: Sonata E-dur
An|elis: Svita
Klasa: Dragan Radosavljević

8. PANTIĆ STEFAN, 1994.

MŠ "Kosta Manojlović" Smederevo
Bah: Dvoglasna invencija Ef-dur
Zolotarjov: Dečija svita
Klasa: Mirjana Mihailović

9. RADOVANOVIĆ LAZAR, 1993.

MŠ "Kosta Manojlović" Smederevo
Skarlati: Sonata
Kusjakov: Zimske skice-Izbor
Klasa: Gvozden Eraković

10. BRKIĆ DRAGAN, 1993.

MŠ "Vlado Milošević" Banjaluka
Gancer: "Reve de žur" (Izbor stavova)
Moskovski: Tarantela
Klasa: Aleksandar Tripković

11. ĐOKIĆ DRAGAN, 1993.

MŠ "Stevan Stojanović Mokranjac" Bijeljina
Zolotarjov: Ferapontov manastir
An|elis: Impase
III i IV stav
Klasa: Nenad Stevanović

12. IROVIĆ JAROSLAV, 1993.

MŠ "Kosta Manojlović" Smederevo
Bah: DTK-Preludijum i Fuga fis-mol
Runčak: Svita I stav (Bahiana)
Klasa: Milan Eraković

"E" KATEGORIJA

od 14:00

1. MARKOVIĆ ALEKSANDAR, 1991.

MŠ "Miloje Milojević" Kragujevac
Nordhajm: Flešing
Semjonov: Sonata br.1 (II, III stav)
Klasa: Snežana Vlastić

2. MILIČEVIĆ MIRKO, 1992.

MŠ "Vlado Milošević" Banjaluka
Ludkvist: Botanička bašta (Izbor stavova)
Menikov: Tokatina
Klasa: Damir Jovanić

3. MILOSAVLJEVIĆ KATARINA, 1992.

MŠ "Miloje Milojević" Kragujevac
An|elis: Ritmička kutija
Šamo: Preludijum, Recitativ i Fuga
Klasa: Snežana Vlastić

4. PALAĐI KRISTIAN, 1991.

MŠ "Isidor Bajić" Novi Sad
Kusjakov: Sonata br.4, I, II, III stav
Skarlati: Sonata e-mol K394
Klasa: Nada Vještica

5. PERKOVIĆ DEJAN, 1991.

MŠ "Stevan Stojanović Mokranjac" Bijeljina
Skarlati: Sonata ha-mol
Feld: Svita za harmoniku
Klasa: Igor Đukanović

6. SLAVKOVIĆ STEFAN, 1992.

MŠ "Miloje Milojević" Kragujevac
Bah: Preludijum i fuga Es-dur
Pribilov: Sonata br.1
Klasa: Snežana Vlastić

7. STANIĆ MILUTIN, 1991.

MŠ "Miloje Milojević" Kragujevac
Bah: Preludijum i fuga ef-mol
Kusjakov: Partita (Izbor stavova
Klasa: Snežana Vlastić

8. TOKANOVIĆ BOJAN, 1991.

MŠ "Miloje Milojević" Kragujevac
Bah: Preludijum i fuga ef-mol
An|elis: Svita
Klasa: Miljan Bjeletić

9. BABIĆ MILAN, 1992.

MŠ "Savo Balaban" Prijedor
An|elis: Romansa
Pribilov: Sonata br.2
I i II stav
Klasa: Ognjen Janjanin

10. BOJIĆ STOJAN, 1991.

MŠ "Vlado Milošević" Banjaluka
Vlasov: Pet pogleda na državu Gulak
Londonov: Skerco
Klasa: Damir Jovanić

11. GAVRILOVIĆ NEBOJŠA, 1992.

MŠ "Kosta Manojlović" Smederevo
Bah: DTK-Preludijum i Fuga ce-mol
Derbenko: Tokata
Klasa: Milan Eraković

12. ŽIVANOVIĆ NIKOLA, 1992.

MŠ "Miloje Milojević" Kragujevac
Bah: Preludijum i Fuga fis-mol
Kusjakov: Jesenji pejzaži (Izbor stavova)
Klasa: Snežana Vlastić

13. JOVANOVIĆ JOVAN, 1992.

MŠ " Živorad Grbić" Valjevo
Skarlati: Sonata Ge-dur
Pribilov: Sonata br.2
Klasa: Sreten Nedić

14. KIZIĆ NIKOLA, 1992.

MŠ "Vlado Milošević" Banjaluka
Skarlati: Sonata de-mol
Zolotarjev: Sonata br.2, II i III stav
Klasa: Darko Ružičić

 

 

ТАКМИЧЕЊА и ФЕСТИВАЛИ

МУЗИЧКЕ ШКОЛЕ