SOLO PEVANJE ŽENSKI GLASOVI

PRETKATEGORIJA A

28.03.2007
11:30-13:00
1
KECMAN ANASTASIJA
MŠ "D. Jenko", Beograd
19. 07. 1991. klasa: Anđela Čivović-Saramandić kl. sar.: Mirko Jorgović
1 . Paizijelo: "Arijeta" (Andantino con grazia)
2 F. Šubert: "Smeh i suze"
2
KECMAN MILA
MŠ "J. Slavenski", Beograd
27. 08.1990. klasa: Maja Jović kl. sar.: Katarina Farkaš
1 A. Bononćini: "Toliko ću uzdisati"
2 Vekerlen: "Lakomislena pastirica"
3
MILENKOVIĆ KSENIJA
MŠ `'Dr M. Milojević'', Kragujevac
18. 06. 1991. klasa: Tatjana Nerandžić kl. sar.: Milva Milenković
1 P. Benćini: Toliko ću uzdisati
2 A. Dragomišski: Momak i devojka
4
MUMINOVIĆ MARIJA
MŠ "K. Manojlović", Zemun
11. 07. 1990. klasa: Svetlana Vranić kl. sar.: Zoran Petrović
1 A. Ćesti: Lepa Boginjo, koju obožavam
2 Ž. B. Vekerlen: Mama, kaži mi
5
PAVLOVIĆ NADA
MŠ "D. Jenko", Beograd
02. 05. 1990. klasa: Biljana Žutić-Petrović kl. sar.: Mirko Jorgović
1 A. Skarlati: Ti to znaš
2 J. Brams: Nedelja
6
PETROVIĆ SOFIJA
MŠ "V. Lisinski", Beograd
01. 06. 1991. klasa: Stojanka Janković kl. sar.: Nevena Matić
1 A. Stradella: Se nel ben sempre incostante
2 Dargomišski: Žao mi je
7
RISTIVOJEVIĆ ANA
MŠ "J. Slavenski", Beograd
13. 10. 1991. klasa: Miomira Stanišić Špirić kl. sar.: Jasmina Vukašinović
1 A. Falkonijeri: "O prelepa koso"
2 Ž. B. Vekerlen: "Mlade devojke"
8
SKLENOVSKI ŠAROLTA
MŠ Subotica
31. 05. 1991. klasa: Barat Emilia kl. sar.: Salaš Angela
1 . Kaćini: Amore, šta čekaš
2 M. Molcer: Splet narodnih pesama
9
STAMENKOVIĆ TEODORA
MŠ "K. Manojlović", Zemun
09. 04. 1990. klasa: Svetlana Vranić kl. sar.: Zoran Petrović
1 A. Skarlati: Prestanite da me ranjavate
2 R. Šuman: Prolećni pozdrav
10
TEOFILOVIĆ JOVANA
MŠ "J. Slavenski", Beograd
28. 12. 1990. klasa: Maja Jović kl. sar.: Katarina Farkaš
1 . Kaćini: Amore, šta čekaš
2 M. Prebanda: Skoči
11
ŠARIĆ SONJA
MŠ "I. Bajić", Novi Sad
01. 06. 1990. klasa: Milica Stojadinović kl. sar.: Božidar Crnjanski
1 A. Falkonieri: O, prelepi uvojci
2 I. Zajc: Moja dika
12
BABIĆ NADA
MŠ ,P. Konjović", Užice
09. 11. 1989. klasa: Aleksandra Milosavljević kl. sar.: Dragana Jovanović
1 L. Manzia: Voglio farti dire il vero
2 R. Simoniti: Preveč je sreče
13
BRAJOVIĆ BRANA
MŠ Niš
24. 05. 1991 klasa: Anita Ferlež-Eraković kl. sar.: Slobodanka Mičić
1 J. A. Hase: Vrlina mi tvoja kaže
2 A. Dargomišski: Šesnaest godina
 

pretkategorija B
28. 03. 2007.
13.15 - 14.15
1
KOLAR ANITA
MŠ Subotica
21. 01. 1990. klasa: Barat Emilia kl. sar.: Salaš Angela
1 P. Bencini: Tanto sospirero
2 F. Šubert: Pstrmka
2
KRULJ MARINA
MŠ "J. Marinković", Zrenjanin
26. 06. 1990. klasa: Ana Aleksić Šajrer kl. sar.: Dobrila Kovačević
1 G. Paisiello: Lepa mlinarica
2 F. Schubert: Prolećni san
3 M. Prebanda: Devojka i momak
3
PETROVIĆ SANJA
MŠ "DAVORIN JENKO", Beograd
31. 07. 1990. klasa: Anastasija Gravčeva-Varga kl. sar.: Dario Humenjuk
1 Anonimno: O dražesne oči
2 Glinka: Ne iskušavaj me bez potrebe
4
PEŠTERAC STAŠA
MŠ "S. Mokranjac", Kraljevo
28. 04. 1991. klasa: Dragana okić kl. sar.: Suzana Sajić
1 A. Skarlati: O, preslatka nado
2 S. Rahmanjinov: Dete, lepa si kao cvet
5
TOMIĆ MARIJA
MŠ "Mokranjac", Beograd
28. 11. 1991. klasa: Anđelka Obradović-Simonović kl. sar.: Jovana Vasić
1 A. Loti: Pur dicesti, o boca bella
2 M. de Falja: Cancion
6
TORBICA ANA
MŠ ,Dr V. Vučković", Beograd
04. 10. 1988. klasa: Ilona Kantor-Vasiljević kl. sar.: Elena Koltiga
1 Paisielo: Više ne osećam u srcu
2 Glinka: U krvi gori oganj želja
7
ANDRIĆ MAJA
MŠ "I. Bajić", Novi Sad
30. 09. 1991. klasa: Milica Stojadinović kl. sar.: Božidar Crnjanski
1 . Pajzielo: Ko želi cigančicu
2 I. Zajc: Na gondoli
8
DAVINIĆ MARIJANA
MŠ Niš
17. 05. 1991 klasa: Gordana Milošević kl. sar.: Ksenija Vukić
1 B. Bononćini: Neću da tu slavu gubim
2 Josip Hace: Serenada
9
ZDJELAR SONJA
MŠ "Mokranjac", Beograd
08. 08. 1991. klasa: Anđelka Obradović-Simonović kl. sar.: Jovana Vasić
1 A. Skarlati: Sento nel core
2 J. B. Vekerlin: Jeunes Filletes

28. 03. 2007.
17.00 - 18.00
1
KUVELJIĆ ANDRIJANA
MŠ "K. Manojlović", Zemun
18. 07. 1989. klasa: Ana Jovanović kl. sar.: Dejan Subotić
1 Anonimo: O, dražesne oči lepe
2 A. Dargomišski: Momak i devojka
2
KOVAĆIĆ MILICA
MŠ "I. Bajić", Novi Sad
24. 04. 1988. klasa: Milica Stojadinović kl. sar.: Božidar Crnjanski
1 . B. Pergolezi: Ako me voliš
2 J. Hace: Suzi
3 S. Markezi: Položi ruku na moje srce
3
KRANJEC LILIEN
OMŠ "P. Konjović" Bečej
14. 09. 1988. klasa: Gužvanj Izabela Kl. sar: Dragoljub Jovanović
1 Ćimaroya: Resta in pace
2 Ćajkovski: Net toljka
3 Bartok: Splet pesama
4
MLADENOV MARIJANA
MŠ Niš
01. 07. 1989 klasa: Anita Ferlež-Eraković kl. sar.: Slobodanka Mičić
1 L. Vinči: Vedo vella
2 F. Šubert: Suze i smeh
5
MOMIROVIĆ JANA
MŠ "K. Manojlović", Zemun
19. 10. 1989. klasa: Ana Jovanović kl. sar.: Dejan Subotić
1 A. Caldara: Lako, okrutniče
2 M. I. Glinka: Ševa

28. 03. 2007.
18.00 - 19.00
6
PAVLOVIĆ BOJANA
MŠ ,P. Konjović", Užice
16. 09. 1988. klasa: Aleksandra Milosavljević kl. sar.: Dragana Jovanović
1 G. Carissimi: Non posso vivere
2 F. Schubert: Smeh i suze
3 M. Prebanda: Djevojka i momak
7
PEREGI GALA
MŠ "Isidor Bajić"-Novi Sad
25. 06. 1988. klasa: Marta Balaž kl. sar.: Nina Arandjelpvić
1 G. B. Pergolezi: Nina
2 E. Grig: Ja te volim
3 P. I. Čajkovski: To je bilo u rano proleće
8
PETROVIĆ ZORANA
MŠ "K.Manojlović", Zemun
01. 07. 1989. klasa: Nenić Nenad kl. sar.: Elena Gavrovska Stojanović
1 G. B. Pergolezi: Ako me voliš
2 L. van Betoven: Volim te
3 S. Binički: Spava moma
9
POPOVIĆ MINA
MŠ "S. Binički" Beograd
31. 07. 1989. klasa: Aleksandra Rakić kl. sar.: Neda Matović
1 G. B. Pergolezi: Nina
2 S. Donaudi: Kao ševica
3 S. Rahmanjinov: Ja zavoleh na svoju nesreću
10
SKORIĆ JELENA
MŠ "Stanković", Beograd
26. 07. 1986. klasa: ljiljana Antonijević kl. sar.: Olivera Jovanović
1 Scarlatti: Toliko sam žalosna
2 Šuman: Kad zagledam dušu svoju

8. 03. 2007.
19.00 - 20.15
11
STANKOVIĆ ANA
OMŠ "S. Hristić", Mladenovac
16. 11. 1988. klasa: Slavko Nikolić kl. sar.: Aleksandar Marković
1 Anonimus: O, dražesne oči lepe
2 Obradors: Canciones clasicas espagnolas
3 I. Bajić: Veruj da te ljubim
12
UGRĆIĆ SANJA
MŠ "Jovan Bandur" Pančevo
09. 12. 1988. klasa: Maja okić kl. sar.: Ana Milatović
1 Hasse: La tua virtu mi dice
2 F. Schubert: Serenada
3 S. Rahmanjinov: San
13
ŠIPKA ANA
MŠ "Stanković", Beograd
16. 08. 1989. klasa: Ljubica Živković kl. sar: Tea Dervišbegović
1 Giovanni Paisiello: Sai quanti m' an detto
2 Rossini: Alpska pastirica
3 Dargomišski: Kao kod nas na ulici
14
DIMITRIJEVIĆ VIŠNJA
MŠ "Stanković", Beograd
11. 12. 1989. klasa: Ljiljana Antonijević kl. sar.: Olivera Jovanović
1 S. de Luka: Ne mogu gubiti nadu
2 Vekerlin: Mlade devojke
3 Milojević: Jesenja elegija
15
OKOVIĆ ANA MARIJA
MŠ "J. Slavenski", Beograd
08. 07. 1989. klasa: Maja Jović kl. sar.: Katarina Farkaš
1 A. Bononćini: Toliko ću uzdisati
2 F. Šubert: Smeh i plač
3 J. Hace: Suzi
16
PETROVIĆ EMILIJA
MŠ "D. Jenko", Beograd
11. 10. 1989. klasa: Ljubica Živković kl. sar.: Tea Dervišbegović
1 S. de Luka: Non posso disperar
2 F. Mendelssohn: Kraj kolevike
3 Kabalevski: Serenada lepotice

prva B kategorija
29. 03. 2007.
12. 00 - 13.00
1
KATANIĆ ALEKSANDRA
MŠ "Jovan Bandur" Pančevo
12. 09. 1989. klasa: Tatjana Stojiljković kl. sar.: Ana Milatović
1 Ch. W. Gluck: O, del mio dolce ardor
2 A. Dargomišski: Žalosna sam
3 M. de Falja.: El pano moruno
2
KEREKEŠ EMILIA
MŠ "Jovan Bandur" Pančevo
28. 05. 1988. klasa: Tatjana Stojiljković kl. sar.: Ana Milatović
1 J. A. Hasse: La tua virtu mi dice
2 F. Schubert: Danksagung an den Bach
3 S. Rahmanjinov: Zavolela sam, nažalost
3
KNEŽEVIĆ JOVANA
MŠ "Jovan Bandur" Pančevo
16. 08. 1989. klasa: Marijana Mihajlović kl. sar.: Jelena Olćan
1 . B. Pergolezi: Arija Serpine iz opere "Služavka gospodarica"
2 F. Šubert: Die Forelle
3 P. Krstić: Nimfa
4
KOVAĆ MINA
MŠ "Mokranjac", Beograd
02. 01. 1988 klasa: Anđelka Obradović-Simonović kl. sar.: Jovana Vasić
1 G. F. Hendl: Oplakivaću svoju sudbinu
2 K. Debisi: Il pleure dans mon coeur
3 M. Milojević: Japan
5
MILOJEVIĆ TAMARA
MŠ "V. Lisinski", Beograd
14. 10. 1989. klasa: Mirjana Savić orđević kl. sar.: Nevena Matić
1 Scarlatti: Son tutta duolo
2 Šubert: Einnsankeit
3 Rahmanjinov: Sve mi uze

10
PETROVIĆ MARTA
MŠ Subotica
22. 12. 1989. klasa: Barat Emilia kl. sar.: Salaš Angela
1 G. B. Paisiello: Nebeska radost
2 J. Brams: Uzaludna serenada
3 J. Hatze: Serenada

29. 03. 2007.
16.00 - 17.00
11
PROJOVIĆ NEVENA
MŠ "S. Mokranjac", Kraljevo
08. 12. 1988. klasa: Dragana
Đokić kl. sar.: Suzana Sajić
1 A. Skarlati: Ako je Florindo veran
2 J. Brams: Put do ljubavi
3 P. I. Ćajkovski: On me je tako voleo
12
RADIĆEVIĆ TAMARA
MŠ "Dr V. Vučković",Ćačak
09. 06. 1988. klasa: Dragana Vuković kl. sar.: Dušan Toroman
1 G. B. Pergolezi: Ako me ti voliš
2 F. Šubert: Pevanje na vodi
3 J. Hace: Suzi
13
RADOJĆIĆ DANICA
MŠ "Mokranjac", Beograd
05. 08. 1989. klasa: Tanja Obrenović kl. sar.: Valentina Kostandinovic
1 A. Kaldara: Sebben crudele
2 F. Šubert: Fruhlingsglaube
3 A. Varlamov: Ne pevaj dušo, devojko
14
RAJKOVIĆ MARINA
MŠ "Stanković", Beograd
26. 07. 1986. klasa: ljiljana Antonijević kl. sar.: Olivera Jovanović
1 Scarlatti: Ćesto igra
2 Subert: Pastrmka
3 Hatze: Uvelo lisce
15
SIMIĆ SANJA
MŠ "Mokranjac", Beograd
25. 06. 1988. klasa: Anđelka Obradović-Simonović kl. sar.: Jovana Vasić
1 A. Skarlati: Spesso vibra
2 G. Smetanin: Kako je u toj dolini
3 L. Delib: Devojke iz Kadiza
2
9. 03. 2007.
13. 00 - 14.00
6
MITIĆ MARIJA
MŠ "Dr V. Vučković", Beograd
04. 10. 1988. klasa: Ilona Kantor-Vasiljević kl. sar.: Elena Koltiga
1 G. F. Hendl: Oplakivaću svoju sudbinu
2 O. Vince: Bolero
3 K. Babić: Vrana i orao
7
MITROVIĆ TIJANA
MŠ "Mokranjac", Beograd
02. 03. 1989. klasa: Gordana Gavrilović kl. sar.: Zorka Milivojević
1 A. Kaldara: Selve amiche
2 R. Šuman: Die Lotosblume
3 M. Prebanda: Momak i devojka
8
NESTOROVIĆ MILENA
MŠ `'Dr M. Milojević'', Kragujevac
17. 02. 1988. klasa: Marina Trajković-Bidžovski kl. sar.: Dragana Dimić
1 Ćesti: Oko mog idola
2 Šubert: Prolećna vera
3 Alabjev: Slavuj
9
OBRENIĆ JELENA
MŠ "Dr V. Vučković",Čačak
31. 05. 1988. klasa: Dragana Vuković kl. sar.: Dušan Toroman
1 A. Skarlati: Amorove igre
2 F. Šubert: Smeh i suze
10
PETROVIĆ MARTA
MŠ Subotica
22. 12. 1989. klasa: Barat Emilia kl. sar.: Salaš Angela
1 G. B. Paisiello: Nebeska radost
2 J. Brams: Uzaludna serenada
3 J. Hatze: Serenada

29. 03. 2007.
16.00 - 17.00
11
PROJOVIĆ NEVENA
MŠ "S. Mokranjac", Kraljevo
08. 12. 1988. klasa: Dragana okić kl. sar.: Suzana Sajić
1 A. Skarlati: Ako je Florindo veran
2 J. Brams: Put do ljubavi
3 P. I. Ćajkovski: On me je tako voleo
12
RADIĆEVIĆ TAMARA
MŠ "Dr V. Vučković",Ćačak
09. 06. 1988. klasa: Dragana Vuković kl. sar.: Dušan Toroman
1 G. B. Pergolezi: Ako me ti voliš
2 F. Šubert: Pevanje na vodi
3 J. Hace: Suzi
13
RADOJĆIĆ DANICA
MŠ "Mokranjac", Beograd
05. 08. 1989. klasa: Tanja Obrenović kl. sar.: Valentina Kostandinovic
1 A. Kaldara: Sebben crudele
2 F. Šubert: Fruhlingsglaube
3 A. Varlamov: Ne pevaj dušo, devojko
14
RAJKOVIĆ MARINA
MŠ "Stanković", Beograd
26. 07. 1986. klasa: ljiljana Antonijević kl. sar.: Olivera Jovanović
1 Scarlatti: Ćesto igra
2 Subert: Pastrmka
3 Hatze: Uvelo lisce
15
SIMIĆ SANJA
MŠ "Mokranjac", Beograd
25. 06. 1988. klasa: Anđelka Obradović-Simonović kl. sar.: Jovana Vasić
1 A. Skarlati: Spesso vibra
2 G. Smetanin: Kako je u toj dolini
3 L. Delib: Devojke iz Kadiza

29. 03. 2007.
17.00 - 18.00
16
STOJNIĆ UNA
MŠ "Stanković", Beograd
06. 01. 1988. klasa Tatjana Bajalica kl. sar: Nataša Dinulović
1 F. Gasparini: Pusti me da te volim
2 F. Šubert: Nestrpljenje
3 P. I. Ćajkovski: Ni reči, prijatelju moj
17
TORBICA ANA
MŠ ,Dr V. Vučković", Beograd
04. 10. 1988. klasa: Ilona Kantor-Vasiljević kl. sar.: Elena Koltiga
1 Paisielo: Više ne osećam u srcu
2 Glinka: U krvi gori oganj želja
18
UROŠEVIĆ JELENA
MŠ `'Dr M. Milojević'', Kragujevac
15. 01. 1988. klasa: Marina Trajković-Bidžovski kl. sar.: Dragana Dimić
1 Ćesti: Oko mog idola
2 Šubert: Prolećna vera
3 Alabjev: Slavuj
19
ĆULIBRK VANJA
MŠ "D. Jenko", Beograd
16. 05. 1989. klasa: AnđelaĆivović Saramandić kl. sar.: Mirko Jorgović
1 M. A. Cesti: Oko mog idola
2 J. B. Vekerlen: Mama, recite mi
3 M. Prebanda: Kiša
20
HRLE STEFANIJA
MŠ "Mokranjac", Beograd
27. 01. 1988. klasa: Sanja Pljakic kl. sar.: Valentina Kostandinović
1 P. Benčini: Tanto sospirero
2 G. Smetanin: Kako je u toj dolini
3 P. Konjović: Šta se čuje iza grada

29. 03. 2007.
18.00 - 19.00
21
ADAMOVIĆ MARIJA
MŠ "Mokranjac", Beograd
21. 09. 1988. klasa: Sanja Pljakic kl. sar.: Valentina Kostandinović
1 A. Skarlati: Sento nel core
2 J. Brams: Wie Melodien zieht es mir
3 P. I. Ćajkovski: To je bilo u rano proleće
22
ALIVOJVODIĆ ALEKSANDRA
MŠ "K. Manojlović", Zemun
21. 05. 1988. klasa: Sofija Gligorić kl. sar.: Zoran Petrović
1 G. Sarti: "Daleko od dragog" iz opere " Đulio Sabino"
2 P. Konjović: Jutro
3 F. Santolikvido: Odbljesci
23
BREZIĆANIN MILJANA
MŠ "K. Manojlović", Zemun
23. 03. 1988. klasa: Sofija Gligorić kl. sar.: Zoran Petrović
1 A. Vivaldi: Volela bih da zaboravim
2 J. Marinković: Stojanke
3 M. de Falja: Hota
24
VUCELJA DUŠICA
MŠ Subotica
22. 12. 1989. klasa: Herodek Eva kl. sar.: Šoti Sobonja Emeke
1 Skarlati: Le Violette
2 S. Binički: Ljubavni san
3 Satie: Velika primadona
25
GAVRILOVIĆ JELENA
MŠ "V. Lisinski", Beograd
04. 09. 1989. klasa: Mirjana Savić orđević kl. sar.: Nevena Matić
1 A. Cesti: Intorno all'idol mio
2 F. Obradors: Del cabello ma sutil
3 P. I. Ćajkovski:

29. 03. 2007.
19.00 - 20.00
26
ILIŠEVIĆ TIJANA
MŠ "Mokranjac", Beograd
28. 01. 1988 klasa: Tanja Obrenović kl. sar.: Valentina Kostandinović
1 G. B. Pergolezi: Se tu m'ami
2 F. Šubert: Lachen und Weinen
3 P. I. Ćajkovski: Usred bučnoga bala
27
JOVANOVIĆ OLJA
MŠ "Mokranjac", Beograd
20. 10. 1988. klasa: Sanja Pljakić kl. sar.: Valentina Kostandinović
1 S. de Luka: Non posso disperar
2 B. Britten: The Salley Gardens
3 M. Glinka: Elegija
28
JOVANOVIĆ PETRA
MŠ "Stanković", Beograd
24. 12. 1989. klasa: Slavica Ćirić-Radić kl. sar.: Olivera Ćirović
1 A. Skarlati: Le violette
2 S. Rahmanjinov: Zaljubila sam se
3 S. C. Marchesi: La folletta
29
JOŠIĆ JELENA
MŠ "Stanković", Beograd
11. 02. 1988. klasa: OliveraJovanović kl. sar: Zarifa Alizade
1 G. Frescobaldi: Se l'aura spira
2 E. Grig: Mutter Shmerz
3 Zajc: Na gondoli

druga A kategorija
30. 03. 2007.
9.45 - 10.00
1
SUDAREVIĆ MARIJA
MŠ "K. Manojlović", Zemun
20. 09. 1987. klasa: Marina Trajković-Bidžovski kl. sar.: Dejan Subotić
1 Giordani: Dragi moj
2 F. Schubert: Seligkeit
3 Hatze: Suzi
4 V. A. Mocart: Arija Kerubina, iz opere ,Figarova ženidba"

druga B kategorija
30. 03. 2007.
12.30 - 14.00
1
KRSTIĆ MILICA
MŠ "J. Slavenski", Beograd
25. 01. 1986. klasa: Miomira Stanišić-Špirić kl. sar.: Jasmina Vukašinović
1 J. A. Hase: Tvoja vrlina mi kaže
2 F. Obradors: Ljuboman dragi
3 A. Dragomižski: Ja ga još uvek volim
4 . Pučini: Arija Laurete iz opere , ani Skiki"
2
NIMAC ŽELJKA
MŠ "J. Slavenski", Beograd
13. 01. 1987. klasa: Vesna Opsenica kl. sar.: Jasmina Vukašinović
1 S. de Luka: Ne mogu da gubim nadu
2 F. Šubert: Radoznalost
3 I. Zajc: Je li
4 V. A. Mocart: Arija Suzane iz opere ,Figarova ženidba"
3
NIKOLIĆ ALEKSANDRA
MŠ "V. Lisinski", Beograd
29. 08. 1986. klasa: Stojanka Janković kl. sar.: Nevena Matić
1 A. Caldara: Selve amiche
2 V. Bellini: Vanne, o rosa fortunata
3 P. I. Ćajkovski: ߚߛߝ,ߚ ߚ
4 Ch. W. Gluck: Arija Euridike iz opere "Orfej i Euridika" - "Che fiero momeno"
4
OLBINA MARIJANA
MŠ "K. Manojlović", Zemun
07. 11. 1986. klasa: Marina Trajković-Bidžovski kl. sar.: Dejan Subotić
1 J. P. Martini: Ljubavna slast
2 M. Musorgski: Pošla deva po pečurke
3 J. Brams: Kao pesma tiha
4 R. Korsakov: Arija Ljelja iz opere "Snežana"
5
PAGACI SANDRA
MŠ "K. Manojlović", Zemun
27. 09. 1986. klasa: Sofija Gligorić kl. sar.: Zoran Petrović
1 G. B. Bononćini: U slavu
2 R. Šuman: Posveta
3 P. I. Ćajkovski: Sred bučnog bala
4 B. Smetana: Arija Marženke iz opere ,Prodana nevesta"
6
PLJEŠA NADJA
MŠ "K. Manojlović", Zemun
14. 04. 1987. klasa: Marina Trajković-Bidžovski kl. sar.: Dejan Subotić
1 F. Hendl: Zenice drage
2 E. Grig: Volim te
3 M. Prebanda: Devojka i momak
4 V. A. Mocart: Arija Cerline iz opere ,Don Giovanni"
7
PROTIĆ TAMARA
MŠ "I. Bajić", Novi Sad
30. 01. 1986. klasa: Vesna Aćimović kl. sar.: Božidar Crnjanski
1 N. Jomeli: Prodaje se mala poljska ševa
2 H. Rodrigo: Odakle dolaziš ljubavi
3 I. Zajc: Moja dika
4 V. A. Mocart: Arija Kraljice noći iz opere ,Ćarobna frula"

30. 03. 2007.
16.00 - 17.00
8
RADENOVIĆ GORANA
MŠ "K. Manojlović", Zemun
29. 03. 1986. klasa: Svetlana Vranić kl. sar.: Zoran Petrović
1 K. V. Gluk: O, moga slatkog žara
2 K. Debisi: Pjero
3 S. Rahmanjinov: Ovde je dobro
4 Ž. Bize: Arija Lejle iz opere "Lovci na bisere"
9
RAKOĆEVIĆ TEODORA
MŠ "J. Slavenski", Beograd
20. 02. 1986. klasa: Maja Jović kl. sar.: Katarina Farkaš
1 L. Manca: Hoću da mi kažeš istinu
2 J. Brams: Serenada
3 M. Prebanda: Devojka i momak
4 V. A. Mocart: Arija Kerubina
10
RAŠIĆ NATAŠA
MŠ "K. Manojlović", Zemun
26. 09. 1987. klasa: Sofija Gligorić kl. sar.: Zoran Petrović
1 G. B. Fasolo: Promeni svoje želje
2 J. Brams: Kao pesma tiha
3 S. Rahmanjinov: Sve si mi oduzeo
4 Ž. Bize: Segedilja iz opere ,Karmen"
11
SMEDEREVAC JELENA
MŠ "Dr V. Vučković", Beograd
23. 03. 1986. klasa: Ilona Kantor-Vasiljević kl. sar.: Elena Koltiga
1 A. Vivaldi: Sposa son disprezzata
2 K. Babić: Šašava pesma
3 J. Massenet: Ouvre tes yeux bleus
4 C. Gounod: Air des Bijoux (Ah! Je ris... ), (Arija Margarite iz "Fausta")
12
SMOLOVIĆ MARIJA
MŠ "Dr V. Vučković", Beograd
10. 02. 1988. klasa: Ilona Kantor-Vasiljević kl. sar.: Elena Koltiga
1 Chr. W. Gluck: O, moga slatkog žara
2 F. Shubertr: Boravište
3 J. Hatze: Serenada
4 W. Gluck: Orfej i Euridika, arija Orfeja

3
0. 03. 2007.
17.00 - 18.00
13
STOŠIĆ SLA ANA
MŠ "Dr V. Vučković", Beograd
17. 03. 1987. klasa: Mirjana Komnenović kl. sar.: Elena Koltiga
1 G. Sarti: Lungi dal caro bene, arija iz opere "Giulio Sabino"
2 Šubert: Liebe schwarmt auf allen Wegen
3 Zajc: Moja dika
4 C. M. Weber: Arija Enheu iz opere "Strelac Vilenjak"
14
TOMAŠEVIĆ MAJA
MŠ "Stanković", Beograd
02. 08. 1987. klasa: Dejan Pešić kl. sar: Nataša Dinulović
1 A. Stradela: Milost, Gospode
2 F. Šubert: Blaženstvo
3 Prebanda: Niz bašču
4 . Pučini: Arija Laurete iz opere ani Skiki
15
ĆUROVIĆ JOVANA
MŠ "D. Jenko", Beograd
07. 07. 1987. klasa: Smiljana Ružić kl. sar.: Katarina Feodorović
1 J. B. Pergolezi: Ako me ti voliš
2 S. Rahmanjinov: San
3 G. Donizeti: Arija Marije iz opere "Kći puka"
4 J. Vekerlin: Mama, kaži mi
16
FILPOVIĆ ANDRIJANA
MŠ "Mokranjac", Beograd
26. 03. 1986. klasa: Sanja Pljakić kl. sar.: Valentina Kostandinović
1 G. Toreli: Tu lo sai
2 R. Šuman: Widmung
3 P. I. Ćajkovski: Zaboraviti tako brzo
4 G. C. Menoti: The black Swan, iz opere "The Medium"
17
FILIPOVIĆ MARINA
MŠ "K. Manojlović", Zemun
27. 01. 1986. klasa: Svetlana Vranić kl. sar.: Zoran Petrović
1 G. F. Hendl: Ah, moje srce, ismejano si
2 L. van Betoven: Adelaida
3 S. Rahmanjinov: O, dugo ću ja, u tišini tajne noći
4 Ž. Bize: Arija Karmen iz opere "Karmen" (Segedilja)

30. 03. 2007.
18.00 - 19.00
18
ALEKSIĆ JANA
MŠ "Mokranjac", Beograd
09. 05. 1986. klasa: Anđelka Obradović Simonovoć kl. sar.: Jovana Vasić
1 F. Durante: Danza, danza
2 P. I. Ćajkovski: Ne, samo onaj koji je znao
3 E. Grig: Ein Traum
4 V. A. Mocart: Arija Grofice iz opere "Figarova ženidba", Porgi amor
19
BABOVIĆ MINA
MŠ "Stanković", Beograd
28. 08. 1987. klasa: Slavica Ćirić-Radić kl. sar: Olivera Ćirović
1 ovani Paizielo: U srcu više ne osećam
2 Šubert: Pevanje na vodi
3 P. Krstić: Nimfa
4 Pučini: Arija Laurete Opera " ani Skiki"
20
BALAĆ NATALIJA
MŠ "Mokranjac", Beograd
03. 02. 1987. klasa: Anđelka Obradović Simonovoć kl. sar.: Jovana Vasić
1 G. Paizielo: Chi vuol la zingarella
2 M. de Falja: El pano moruno
3 J. Hace: Majka
4 A. Thomas: Connais tu le pays
21
BANJEŠEVIĆ TAMARA
MŠ "Stanković", Beograd
19. 05. 1987. klasa: Ljubica Živković kl. sar: Tea Dervišbegović
1 D. Ćimarosa: Daleko od mog dragog
2 H. Berlioz: Pastirska pesma
3 S. Rahmanjinov: Ovde je dobro
4 . Pučini: Arija Mizete iz opere "Boemi"
22
BANKOVIĆ JELENA
MŠ "V. Lisinski", Beograd
19. 03. 1987. klasa: Aneta Ilić kl. sar.: Milena Petrović
1 H. Purcell: Music for a while
2 F. Schubert: Die Post
3 Doniceti: Convien partir (Arija Marije iz opere "Kći puka")
4 S. Rahmaninov: San

3
0. 03. 2007.
19.00 - 20.00
23
VARDALIĆ RADMILA
MŠ "Stanković", Beograd
02. 04. 1987. klasa: Olivera Jovanović kl. sar.: Zarifa Alizade
1 A. Caldara: Selve amiche
2 J. Brahms: Vergebliches Standchen
3 P. Ćajkovski: Ni reči, druže moj
4 . Doniceti: Arija Marije iz opere "Kći puka"
24
IKANOVIĆ NATAŠA
MŠ "D. Jenko", Beograd
16. 05. 1987. klasa: Smiljana Ružić kl. sar.: Katarina Feodorović
1 A. Skarlati: Nosim u duši
2 I. Bajić: Veruj da te ljubim
3 V. Belini: Arija Amine iz opere "Mesečarka"
4 F. J. Obradors: Kolo (El Vito)
25
OR EVIĆ JOVANA
MŠ "Stanković", Beograd
26. 07. 1986. klasa: ljiljana Antonijević kl. sar.: Olivera Ćirović
1 Monteverdi: Pustite me da umrem
2 Weckerlin: Mlade devojke
3 Cajkovski: Pesma ciganke
4 Mozart: "Don Žuan", arija Cerline
26
ŽIŠIĆ MOGBOLU MARIJA OLGA
MŠ "Stanković", Beograd
28. 08. 1987. klasa: Tatjana Bajalica kl. sar: Nataša Dinulović
1 A. Skarlati: Ako ti od moje smrti
2 F. Šubert: Lipa
3 S. Rahmanjinov: Zaljubih se, na žalost
4 V. A. Mocart: "Vi, koja znate", arija Kerubina
27
ŽUNIĆ MILICA
MŠ "K. Manojlović", Zemun
27. 05. 1987. klasa: Nenad Nenić kl. sar.: Elena Gavroska-Stojanović
1 A. Skarlati: Osećam u srcu
2 V. A. Mocart: Ja osećaj sreće u grudima nosim
3 S. Rahmanjinov: San
4 V. A. Mocart: Arija Cerline iz opere "Don ovani"

treća A kategorija
31. 03. 2007.
16. 00 - 17.00
1
LAZOVIĆ MILICA
MŠ "Stanković", Beograd
23. 10. 1984. klasa: Olivera Jovanović kl. sar.: Zarifa Alizade
1 Cavalli: Affe, mi fatte ridere
2 Haydn: ,Stabat mater", arija iz oratorijuma
3 Schubert: Gretchen am Spinnrade
4 Krstić: Nimfa
5 V. A. Mocart: Arija Kerubina iz opere ,Figarova ženidba"
2
MIJOVIĆ AN ELIJA
MŠ Niš
31. 01. 1985. klasa: Anita Ferlež-Eraković kl. sar.: Slobodanka Mičić
1 G. F. Hendl: Chio mai vi possa
2 G. F. Hendl: Josua
3 F. Šubert: Pastrmka
4 I. Zajc: Moja dika
5 V. A. Mocart: Arija Suzane iz opere ,Figarova ženidba"
3
NOVAKOVIĆ JELISAVETA
MŠ "D. Jenko", Beograd
20. 01. 1986. klasa: Ljubica Živković kl. sar.: Tea Dervišbegović
1 G. F. Handel: O kada bih mogla
2 Handell: Scipione
3 F. Schubert: Prolećna nada
4
Rahmanjinov: Oni su odgovorili
5 Bize: Arija Lejle iz opere ,Lovci bisera"
4
PANOVSKA BOJANA
MŠ "Stanković", Beograd
24. 04. 1984 klasa: Ljiljana Antonijević kl. sar.: Olivera Ćirović
1 Caccini: Ti koji imaš krila
2 Pergolesi: Arija Eia Mater, iz oratorijuma Stabat Mater
3 Subert: Lotosov cvet
4 Hatze: Uvelo lišće
5 Gluck: Arija Orfeja

31. 03. 2007.
17. 00 - 18.00
5
PETROVIĆ IVANA
MŠ "Stanković", Beograd
07. 11. 1985. klasa: Ljubica Živković kl. sar.: Tea Dervišbegović
1 A. Vivaldi: Juditha triumphans, aria Del Vagante
2 Nicola Matteis: Lepota moje drage
3 Schumann: On, najdraži među svima
4 Rimski Korsakov: Carska nevesta, arija Marfe
5 Petar Konjović: Imala baba
6
RADOSAVLJEVIĆ MILENA
MŠ "D. Jenko", Beograd
08. 06. 1984. klasa: Biljana Žutić-Petrović kl. sar.: Mirko Jorgović
1 Scarlatti: Ah, bol me mori
2 Bach: Duhovna kantata, arija
3 Konjović: Nane, kaži tajku
4 M. de Falja: Mavarski šal
5 Rossini: Arija Rozine iz opere ,Seviljski berberin"
7
SIMANIĆ ANA
MŠ "D. Jenko", Beograd
13. 07. 1985. klasa: Anastasija Gravčeva -Varga kl. sar.: Dario Humenjuk
1 Gluk: O vrelog žara mog
2 Pergolesi: Stabat mater
3 Šuman: Sve praštam ja
4 Ćajkovski: Pesma ciganke
5 Masne: Arija Šarlote iz opere "Verter"
8
BAKIĆ SONJA
MŠ "Mokranjac", Beograd
25. 10. 1984. klasa: Sanja Pljakić kl. sar.: Valentina Kostandinović
1 A. Skarlati: Le Violette
2 A. Vivaldi: Arija Del Vagante iz oratorijuma "Juditin trijumf"
3 F. Šubert: Die Forelle
4 M. Glinka: Kaži zašto
5 V. A. Mocart: Arija Suzane iz opere "Figarova Ženidba''

31. 03. 2007.
18. 00 - 19.00
9
VORGIĆ RADOSLAVA
MŠ "I. Bajić", Novi Sad
12. 08. 1985. klasa: Milica Stojadinović kl. sar.: Božidar Crnjanski
1 . B. Pergolezi: Ako me voliš
2 K. Orf: ,Stetit puela" iz kantate ,Karmina Burana"
3 R. Štraus: Cecilija
4 A. Alabjev: Slavuj
5 J. Štraus: Arija Adele iz opere ,Slepi miš"
10
JANKOVIĆ JOVANA
MŠ "J. Slavenski", Beograd
15. 02. 1985. klasa: Vesna Opsenica kl. sar.: Jasmina Vukašinović
1 M. A. Cesti: Oko mog idola
2 A. Vivaldi: Arija Del Vagante iz oratorijuma Juditini Trijumfi
3 F. Šubert: Smeh i plač
4 P. Krstić: Nimfa
5 V. A. Mocart: Arija Cerline iz opere Don Žuan
11
JOVIĆIĆ MILICA
MŠ "K. Manojlović", Zemun
17. 03. 1985. klasa: Svetlana Vranić kl. sar.: Zoran Petrović
1 M. A. Cesti: Oko mog idola
2 A. Vivaldi: Gospod Bog iz "Glorie"
3 K. Debisi: Romansa
4 A. S. Dargomišski: Ja ga još uvek volim
5 G. Doniceti: Arija Marije iz opere "Kći puka"

četvrta kategorija
I etapa: 31. 03. 2007.
II etapa: 01. 04. 2007.
11. 00 - 11.30 11. 00 - 11.30
1
NIKOLIĆ TIJANA
MŠ "K. Manojlović", Zemun
09. 04. 1982. klasa: Nenad Nenić kl. sar.: Elena Gavroska-Stojanović
PRVA ETAPA
1 A. Vivaldi: Prezrena nevesta
2 V. A. Mocart: Arija iz moteta "Exultale jubilate"
3 J. Brams: Vesti
4 K. Babić: Šašava pesma
DRUGA ETAPA
5 F. Obradors: "Poema"
6 . Rosini: Arija Rozine iz opere "Seviljski berberin"
7 F. Belini: Arija ulijete iz opere "Monteki i Kapuleti"
2
RADOSAVLJEVIĆ MARIJANA
MŠ "Mokranjac", Beograd
31. 10. 1979. klasa: Anđelka Obradović-Simonović kl. sar.: Jovana Vasić
PRVA ETAPA
1 S. de Luka: Non posso disperar
2 G. F. Hendl: Arija iz oratorijuma ,Izrael u Egiptu"
3 F. Šubert: Fruhlingstraum
4 S. Rahmanjinov: Ovde je divno
DRUGA ETAPA
5 M. Prebanda: Niz bašču
6 V. A. Mocart: Arija Pamine iz opere "Ćarobna frula"
7 G. Doniceti: Arija Linde iz opere ,Linda di Chamounix"

SOLO PEVANJE MUŠKI GLASOVI
PRETKATEGORIJA A

28. 03. 2007.
10.00 - 11.30
1
PEŠIĆ MILOŠ
OMŠ "Vladimir orđević" Beograd
12. 01. 1988. klasa: Šipić Snežana kl. sar.: Dinulović Nataša
1 A. Falkonieri: Lepe, sjajne oči
2 J. Brams: Uspavanka
2
RADOĆAJ MILAN
MŠ "Jovan Bandur" Pančevo
29. 03. 1990. klasa: Maja okić kl. sar.: Ana Milatović
1 A. Caldara: Alma del core
2 P. I. Ćajkovski: Zaboravit' tako brzo
3
RANITOVIĆ MARKO
OMŠ "S. Hristić", Mladenovac
18. 02. 1989. Klasa: Slavko Nikolić kl. sar.: Aleksandar Marković
1 . ordani: Anđele moj
2 S. Binički: ,Da su meni oči tvoje"
4
SIMONOVIĆ STEFAN
OMŠ "J. Marinković", Beograd
06. 02. 1988. klasa: Natalija Radić kl. sar: Linda Andrijić
1 A. Skarlati: Sunce sa Ganga
2 Šubert: Ave Marija
5
SLAVKOVIĆ FILIP
OMŠ "P. Konjović" Bečej
01. 02. 1989. klasa: Gužvanj Izabela kl. sar: Dragoljub Jovanović
1 Kaldara: Sebben crudele
2 Ćajkovski: Ni reči, o druže moj
6
ĆORLOMANOVIĆ MILJAN
MŠ "Jovan Bandur" Pančevo
25. 11. 1988. klasa: Tatjana Stojiljković kl. sar.: Ana Milatović
1 J. A. Hasse: La tua virtu mi dice
2 V. A. Mozart: Kloi
7
HADŽIĆ STEFAN
MŠ "K. Manojlović", Zemun
13. 02. 1989. klasa: Nenad Nenić kl. sar.: Elena Gavroska-Stojanović
1 F. Durante: Devica puna ljubavi
2 A. Dargomižski: Ja vas volim
8
NEŠOVIĆ STEFAN
MŠ ,P. Konjović", Užice
25. 01. 1990. klasa: Aleksandra Milosavljević kl. sar.: Dragana Jovanović
1 A. Skarlati: O. cessate di piagarmi
2 J. Hace: Serenada
9
BOKUN NIKOLA
MŠ "Jovan Bandur" Pančevo
22. 06. 1990. klasa: Marijana Mihajlović kl. sar.: Jelena Olćan
1 S. de Luka: Non posso disperar
2 M. I. Glinka: Elegija
10
BUNTIĆ SAŠA
MŠ "V. Lisinski", Beograd
01. 03. 1988. klasa: Mirjana Savić- orđević kl. sar.: Nevena Matić
1 F. Cavalli: Dolce Amor bendato dio
2 F. Schubet: Die Nebensonnen
11
GAVRILOVIĆ MILOŠ
MŠ Niš
31. 01. 1989 klasa: Gordana Milošević kl. sar.: Ksenija Vukić
1 Antonio Kaldara: Selve amiche
2 St. St. Binički: Jorgovan grana procvala
12
NEMEŠEVIĆ NIKOLA
OMŠ "S. Mokranjac", Požarevac
18. 11. 1988. klasa: Marta Blagojević kl. sar.: Marko Kostić
1 F. Durante: Igraj, igraj, devojko nežna
2 K. Babić: Zašto, pijem

pretkategorija B
28. 03. 2007.
16.30 - 17.00
1
MLADENOVIĆ ALEKSANDAR
MŠ "Stanković", Beograd
06. 02. 1987. klasa: Ljiljana Antonijević kl. sar.: Olivera Ćirović
1 Skarlati: Ako ti zbog moje smrti
2 Šuman: Sve prastam ja
3 Bajić: Veruj da te ljubim
2
STAMENKOVIĆ MILOŠ
MŠ "K. Manojlović", Zemun
09. 05. 1986. klasa: Nenad Nenić kl. sar.: Elena Gavroska-Stojanović
1 G. F. Hendl: Zelene livade
2 R. Šuman: Posveta
3 A. Varlamov: Mećava
3
GANIĆ EMIR
MŠ "S. Binički", Beograd
12. 05. 1986. klasa: Aleksandra Rakić kl. sar.: Neda Matović
1 A. Skarlati: Sunce sa Ganga
2 F. Šubert: Smeh i suze
3 S. Binički: Suzo moja
4
BASTA NIKOLA
MŠ "I. Bajić", Novi Sad
24. 03. 1986. klasa: Milica Stojadinović kl. sar.: Božidar Crnjanski
1 . Karisimi: Srce moje pobedilo si
2 B. Britn: Selina bašta
3 I. Zajc: Ljubavna pjesma Turčina

prva B kategorija
29. 03. 2007.
10.00 - 11.00
1
KOPRIVICA VIDAK
MŠ "I. Bajić", Novi Sad
03. 11. 1987 klasa: Milica Stojadinović kl. sar.: Božidar Crnjanski
1 . ordani: Anđele moj
2 . Verdi: Zdravica
3 S. Binički: Sicilijanska pesma
2
MILIĆ MARKO
MŠ Niš
24. 02. 1990 klasa: Gordana Milošević kl. sar.: Ksenija Vukić
1 Anonimo: O, leggiadri occhi belli
2 W. A. Mozart: Un moto di gioja
3 I. Zajc: Utjeha
3
MLADENOVIĆ SRDJAN
MŠ "K. Manojlović", Zemun
30. 10. 1987. klasa: Nenad Nenić kl. sar.: Elena Gavroska-Stojanović
1 L. Vinći: Da, s tobom idem i ja
2 V. A. Mocart: Kloi
3 P. Konjović: Pod pendžeri
4
PETKOVIĆ NEMANJA
MŠ "Stanković", Beograd
07. 04. 1987. klasa: Dejan Pešić kl. sar: Nataša Dinulović
1 A. Cesti: Oko mog idola
2 P. I. Ćajkovski: Hteo bih jednom rečju
3 J. Brams: Nedelja op. 47, br. 3
5
PETKOVIĆ PETAR
MŠ "D. Jenko", Beograd
04. 12. 1986. klasa: Biljana Žutić Petrović kl. sar.: Mirko Jorgović
1 Skarlati: Amorove igre
2 Hace: Suza
3 Schubert: Smeh i suze
6
BOŠKOVIĆ PETAR
MŠ Niš
24. 08. 1988. klasa: Gordana Milošević kl. sar.: Ksenija Vukić
1 S. de Luka: Non posso disperar
2 Mendelson: Venetianisches Gondellier
3 I. Zajc: Vir

29. 03. 2007.
11.00 - 12.00
7
VELJKOVIĆ IVAN
MŠ "D. Jenko", Beograd
21. 09. 1987. klasa: Biljana Žutić Petrović kl. sar.: Mirko Jorgović
1 Skarlati: Ljubičica
2 Schubert: Ribarica
3 Tajčević: Priča
8
VEMIĆ SAVA
MŠ "Mokranjac", Beograd
11. 05. 1987. klasa: Tanja Obrenović kl. sar.: Valentina Kostandinović
1 Anonimus: O leggiadri occhi belli
2 F. Šubert: Lachen und Weinen
3 S. Binički: Da su meni oči tvoje
9
DAJIĆ IVAN
MŠ "J. Marinković", Zrenjanin
29. 06. 1986. klasa: Ana Aleksić Šajrer kl. sar.: Dobrila Kovačević
1 Anonimo: O dražesne, lepe oči
2 F. Šubert: Vrana
3 M. Tajčević: Priča
10
DIMITRIJEVIĆ DANIJEL
MŠ "Jovan Bandur" Pančevo
30. 12. 1987. klasa: Marijana Mihajlović kl. sar.: Jelena Olćan
1 Ch. W. Gluck: O, del mio dolce ardor
2 R. Schuman: Die Lotos Blume
3 Hace: Suzi
11
ŽARKOV PAVLE
MŠ "D. Jenko", Beograd
18. 04. 1987. klasa: Ljubica Živković kl. sar.: Tea Dervišbegović
1 G. Martini: Žar ljubavi
2 F. Kuršman: Brod ide ka obali
3 D. Gostuški: Smiješno čudo
12
ILIĆ NIKOLA
MŠ "Stanković", Beograd
26. 01. 1986. klasa Dejan Pešić kl. sar: Nataša Dinulović
1 A. Kaldara: Šume, prijateljice
2 F. Šubert: Ljubopitljivost
3 A. Hačaturjan: Pesma o devojci
13
ALEKSANDAR JANSENS
MŠ "Dr V. Vučković", Beograd
27.01.1988. klasa: Ilona Kantor-Vasiljević kl. sar.: Elena Koltiga
1 Kaldara: Šume prijateljice, a-moll
2
Čajkovski: Minjon, Es-dur
3 Šubert: Pošta, Es-dur

druga B kategorija
30. 03. 2007.
10.00 - 11.00
1
IMŠIR MARKO
MŠ "Stanković", Beograd
01. 06. 1986. klasa: Slavica Ćirić-Radić kl. sar: Olivera Ćirović
1 Karisimi: Pobedila si srce moje
2 Šubert: Muzici
3
Čajkovski: Na bučnome balu
4 Mocart: Figarova ženidba, arija Figara
2
MILIĆ OR E
MŠ "Stanković", Beograd
22. 06. 1984 klasa: Slavica Ćirić-Radić kl. sar: Olivera Ćirović
1 G. Bononcini: U čast moje ljubavi
2 Grig: Volim te
3 Glinka: U krvi gori oganj želja
4 Merkadante: Aria Ella Piangea iz opere "I Normani a Parigi"
3
MILKO ELEK
MŠ "I. Bajić", Novi Sad
18. 05. 1985. klasa: Senka Nedeljković kl. sar.: Nina Aranđelović
1 A. Stradela: Ako u dobru
2 R. Šuman: Ti si kao cvet
3 I. Dunaevski: Pesma o Odesi
4 G. Pučini: Arija Degrijea iz opere Manon Lesko
4
MILOJEVIĆ MILOŠ
MŠ "I. Bajić", Novi Sad
30. 10. 1985. klasa: Senka Nedeljković kl. sar.: Nina Aranđelović
1 K. Monteverdi: Pustite me da umrem
2 F. Šubert: Tmurno jutro
3 M. Prebanda: Sam zaspala
4 N. R. Korsakov: Pesma varjaškog gosta iz opere ,Sadko"
5
MILOŠEVIĆ SLOBODAN
MŠ "Mokranjac", Beograd
12. 06. 1984. klasa: Anđelka Obradović-Simonović kl. sar.: Jovana Vasić
1 G. Karisimi: Vittoria, mio core
2 R. Šuman: Widmung
3 M. Tajčević: Priča
4 V. A. Mocart: Arija Mazeta iz opere Don ovani

30. 03. 2007.
11.00 - 12.30
6
STRIĆEVIĆ MIROSLAV
MŠ "J. Slavenski", Beograd
30. 01. 1985. klasa: Miomira Stanišić Špirić kl. sar.: Jasmina Vukašinović
1 A. Skarlati: Sunce sa Ganga
2 Ž. Masne: Elegija
3 V. A. Mocart: "Figarova ženidba", Figaro
4 P. I. Ćajkovski: Blagosiljam vas, šume
7
TADIĆ SR AN
MŠ "I. Bajić", Novi Sad
11. 03. 1984. klasa: Vesna Aćimović kl. sar.: Božidar Crnjanski
1 G. B. Basanji: Spavaj, lepotice
2 A. H. Maloti: Molitva
3 D. Despić: Reformator
4 F. Ćilea: Arija Federika iz opere ,Arlezijanka"
8
HEVEŠI TIBOR
MŠ "J. Marinković", Zrenjanin
13. 11. 1985. klasa: Ana Aleksić Šajrer kl. sar.: Dobrila Kovačević
1 F. Durante: "Igraj, igraj... "
2 F. Šubert: Serenada
3 J. Hace: Serenada
4 . Verdi: Arija Vojvode od Mantove
9
VUKAJLOVIĆ MILAN
MŠ "V. Lisinski", Beograd
13. 02. 1985. klasa: Mirjana Savić- orđević kl. sar.: Nevena Matić
1 G. Giordani: Caro mio ben
2 F. Schubert: Dei Krahe
3 A. Hačaturijan: More Baltičko
4 N. Rimski Korsakov: Pesma varjašskog gosta iz opere ,Sadko"
10
GAŠIĆ MILOŠ
MŠ "J. Bandur", Pančevo
28. 12. 1985. klasa: Maja okić kl. sar.: Ana Milatović
1 K. Monteverdi: Lasciatemi morire
2 F. Šubert: An Die Music
3 M. Tajčević: Priča
4 V. A. Mocart: Arija Leporella iz opere "Don Juan"
11
ŽIVANOVIĆ LJUBAN
MŠ "Stanković", Beograd
02. 04. 1987. klasa: Olivera Jovanović kl. sar.: Zarifa Alizade
1 Scarlati: Sento nel core
2 Schubert: Serenada
3 Ćajkovski: Sam, kao i pre
4 Ćajkovski: Eugenija Onjegin, arija Lenskog
12
ILIĆ BENKE GORAN
MŠ "Mokranjac", Beograd
25. 03. 1984. klasa: Sanja Pljakić kl. sar.: Valentina Kostandinović
1 S. De Luka: Non posso disperar
2 R. Šuman: Ich grolle nicht
3 S. Mokranjac: Lem Edim
4 V. A. Mocart: Arija Papagena iz opere "Ćarobna frula"

treća kategorija
31. 03. 2007.
12.00 - 13.30
1
ĆIĆA NENAD
MŠ "J. Slavenski", Beograd
04. 06. 1982. klasa: Miomira Stanišić Špirić kl. sar.: Jasmina Vukašinović
1 M. A. Ćesti: Oko mog idola
2 J. Hajdn: "Stvaranje sveta", arija Uriela
3 F. Šubert: Pošta
4 P. Konjović: Pod pendžeri
5 . Pučini: "Devojka sa zapada", arija Dika
2
ĆIĆA SLAVEN
MŠ "J. Slavenski", Beograd
04. 06. 1982. klasa: Miomira Stanišić Špirić kl. sar.: Jasmina Vukašinović
1 . ordani: Dragi moj
2 J. S. Bah: Kantata br. 22, arija
3 F. Šubert: Stoj
4 S. Binički: Jorgovan grana procvala
5 . Verdi: "Travijata" arija Alfreda
3
ŠVARC ALEKSANDAR
MŠ "I. Bajić", Novi Sad
16. 11. 1983. klasa: Milica Stojadinović kl. sar.: Božidar Crnjanski
1 F. Durante: Device pune ljubavi
2 G. F. Hendl: Arija iz Oratorijuma ,Ecio"
3 O. Respigi: Magla
4 S. Binički: Kad ja viđeh oči tvoje
5 G. Doniceti: Arija Malateste iz opere ,Don Paskvale"
4
ŠLJIVIĆ MIHAILO
MŠ "Stanković", Beograd
12. 09. 1982. klasa: Tatjana Bajalica kl. sar.: Nataša Dinulović
1 . Karisimi: Pobedila si, srce moje
2 J. Hajdn: Arija Rafaela iz oratorijuma "Stvaranje sveta"
3 H. Volf: Pesma Vejlasa
4 P. I. Ćajkovski: Blagosiljam vas, šume
5 . Verdi: Arija Silve iz opere "Ernani"
5
ARIZANOVIĆ IGOR
MŠ "D. Jenko", Beograd
31. 03. 1982. klasa: Ljubica Živković kl. sar.: Tea Dervišbegović
1 Cesti: Oko mog idola
2 Mendelssohn: Elias
3 Schubert: Stoj
4 Rahmanjinov: Prolećne vode
5 G. Puccini: Arija Pinkertona iz opere ,Madame Butterfly"
6
DISKIĆ NIKOLA
MŠ "Stanković", Beograd
08. 02. 1983. klasa: Tatjana Bajalica kl. sar.: Nataša Dinulović
1 Gluk: O, moga slatkog žara
2 Hendl: Oratorijum ''Aleksandrova osveta'', arija Osvete
3 Ćajkovski: Hteo bih jednu reč
4 Obradors: 'Nežna kosa'
5 Doniceti: ''Don Paskvale'', arija Malateste

ČETVRTA KATEGORIJA
I etapa: 31. 03. 2007.
4
IVANOVIĆ DRAGUTIN
OMŠ "P. StojanoviĆ", Ub
15. 12. 1979. klasa: Maja okić kl. sar.: Danica Vujošević
PRVA ETAPA
1 F. Durante: Danza, danza, fanciulla
2 Bah: Arija iz oratorijuma ,Matthaus Passion", Gebt mir mainen Jesum wieder
3 Šuman: Ich grolle nicht
4 Ćajkovski: Ne, samo onaj koji je znao
DRUGA ETAPA
5 Ćajkovski: Opet kao pre
6 Mocart: Arija iz opere Don Žuan, Deh vieni alla finestra
7 Masne: Serenada iz opere Don Kihot
II etapa: 01. 04. 2007.
10.00 - 11.00 10.00 - 11.00
1
SVIRAC MILUTIN
MŠ "Mokranjac", Beograd
17. 05. 1981. klasa: Anđelka Obradović-Simonović kl. sar.: Jovana Vasić
PRVA ETAPA
1 A. Kaldara: Selve amiche
2 A. Vivaldi: Vieni, vieni
3 E. Grig: Ein Schwan
4 S. Binički: Da su meni oči tvoje
DRUGA ETAPA
5 Arenski: Pesma
6 A. Gurilev: Odletela ptičica
7 V. A. Mocart: Con obsequio, con rispeto
2
BABIĆ NEBOJŠA
MŠ "Stanković", Beograd
23. 09. 1980. klasa Ljubica Živković kl. sar: Tea Dervišbegović
PRVA ETAPA
1 Anonimno: O dražesne oči lepe
2 Mendelson: Elias, arija Elijasa
3 Grig: Pesme lovaca
4 Schubert: Pesma uhvaćenog lovca
DRUGA ETAPA
5 Ravel: Pesma o piću
6 Masne: Don Kihot, serenada Don Kihota
7 Boito: Mefistofele
3
URIĆIĆ MILOŠ
MŠ "Stanković", Beograd
21. 08. 1981. klasa Olivera Jovanović kl. sar: Zarifa Alizade
PRVA ETAPA
1 Hendl: Beše senka
2 Hajdn: Godišnja doba (arija Simona)
3 Šubert: Kako peca Ulfru
4 Ćajkovski: Serenada "Don Žuana"
DRUGA ETAPA
5 Gotovac: Na noćište
6 Rosini: Seviljski berberin (arija Don Brazilija)
7 Mocart: Don ovani (arija Don ovanija)